NEDEN ÇEKİLİŞ HEDİYEM?

cekilishediyem

NEDEN ÇEKİLİŞ HEDİYEM?

Gelişen ve değişen sosyal medya platformlarında varlığımızı sürdürmek ve zamana ayak uydurmak son derece önemli. Bireysel veya kurumsal bir kimlik ile sosyal medyada varlık göstermek her geçen gün zorlaşıyor. Artan rakipler ve kızışan rekabetten sıyrılmak ve yapılacak hamleler kısa sürede hedefe ulaşmayı kolaylaştırıyor. Eğer sosyal medyada varlık göstermek ve doğru kitlelere ulaşıp hedefinizi gerçekleştirmek istiyorsanız “Türkiye’nin en büyük reklam ajansı” Çekiliş Hediyem sizin sosyal medyadaki çözüm ortağınız olmaya hazır!

Bugüne kadar on binlerce marka ve kişiye hizmet veren ve “mutlu müşteri” odaklı Çekiliş Hediyem, sosyal medyadaki kitlenizi büyütmek için her zaman yanınızda. Sektörün lider ajansı, çok kısa sürede İnstagram’da istediğiniz takipçi sayısına ulaşmanızı sağlıyor. Bunu yaparken de güveni ve memnuniyeti garanti ediyor. Bizler bugüne kadar on binlerce müşteriyi doğru zamanda en iyi kitleye ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnstagram’da binlerce hatta yüz binlerce takipçiye ulaşmak daha birkaç sene önceye kadar hayaldi. Ancak.bu, şimdi Çekiliş Hediyem ile hayal olmaktan çıkıyor. İster bir marka ister bireysel bir hesaba sahip olun siz de çok uygun fiyatlarla düzenlemiş olduğumuz çekilişlere sponsor olarak, İnstagram hesabınızı kısa sürede büyütebilirsiniz. Evet, belki çok basit ya da inanılmaz gelmiş olabilir ama eğer ki Çekiliş Hediyem ile işbirliği yapıyor ya da yapmayı düşünüyorsanız buna inanın! Elbette sosyal medya kullanan pek çok kişi yüksek takipçilere ulaşmak ister. Takipçi arttırmanın bir çok yolu var. Sürekli sosyal medyada aktif olup, etkileşimi arttırarak yıllar boyu yavaş yavaş takipçinizi arttırabilirsiniz. Bu büyük bir emek ister tabii. Öte yandan kolay bir şekilde takipçi arttırmanın 2 yolu da bulunuyor. Birincisi “bot takipçi” olarak da bilinen sahte takipçi satın alarak hesabınızı büyütebilirsiniz. Ki biz böyle bir şeyi asla önermiyoruz. Çünkü o takipçiler hiçbir zaman hiçbir işe yaramaz. n En önemlisi de düşünsenize bir paylaşım yapıyorsunuz. 250.000 takipçiniz olduğunu varsayalım ve bu paylaşımı beğenen sadece 5 kişi… Bu, sosyal medyada kötü bir imaj yaratmak için birebir bir taktik Fakat kimse sosyal medyada kötü anılmak istemez tabii ki. Kısa sürede kolay takipçi arttırmanın ikinci yolu ise çekilişler. Evet, Instagram’da doğal takipçi elde etmek ve kısa sürede hesap büyütmenin en mantıklı ve güvenilir yolu çekilişlere katılmak. Kesinlikle biz, takipçi arttırmak isteyenlere bu yöntemi öneriyoruz. Çok cüzzi fiyatlara binlerce takipçiye ulaşmanın yolu çekilişlerden geçer. Çekiliş denince de akla Çekiliş Hediyem gelir.

Peki biz tam olarak ne yapıyoruz? Haftada bir kaç kez düzenlemiş olduğumuz çekilişler ile İnstagram’da hesabını büyütmek isteyen, daha fazla satış hedefleyen veya sesini yüz binlere duyurmak isteyen sponsorlarımızla beraber hediyeler dağıtıyoruz. Bu sayede 1 milyonu aşan takipçilerimiz, hediyeleri vermemizi sağlayan sponsorları takip ederek verilen çeşitli hediyeleri kazanma şansı elde ediyor. Yer yer düzenlemiş olduğumuz büyük çekilişlerle daha fazla hediyeyi takipçilerimize verirken, sponsorlarımıza yüz binlerce takipçinin gitmesini sağlıyoruz.